Name | Firm, Business Or Agency | Representing |
Hearing Date and Time: Elem Sec Ed School Curricu Policies (H) 3/25/2015 8:00 AM |
Abby Degliomini | District 230 | |
Albert Haase | Concerned Citizen | Concerned Citizen |
Amanda DelGiudice | Hinsdale Central High School | Hinsdale Central - District 86 |
Amy Claus | Maine West High School | |
amy silverman | district u46 | district u46 |
Andrew Butler | Highland Park High School | |
Andrew LeGoff | None | Self |
Andy Lobb | Central HS | |
angelo delgiudice | abc. | |
Angelo DelGiudice | District 117 | myself |
Angie Higgins | Mt. Vernon Township High School | Angie Higgins |
Ann Cussick | School | Madison Junior High School |
Anthony Leaf | Naperville Central HS | Naperville Central HS PE Dept |
Ava Haase | Concerned Citizen | Concerned Citizen |
B Vainowski | citizen | |
BARBARA HEITKA | CHARLESTON HIGH SCHOOL | |
Bert Kooi | Minooka Community High School | |
Brad Hunt | Elgin SD U-46--Bartlett High School | self |
Brad Walsh | Tinley Park teacher, member of IHSCDEA | Tinley Park HS |
Brandon Radford | Meredosia-Chambersburg | Meredosia-Chambersburg |
Brent Hughes | Rock Falls High School | none |
Brent Johnston | Illinois High School & College Driver Education Association | |
Brent Mork | Stevenson High School | |
Bret Wojcik | Richmond Burton H.S. | Richmond Burton H.S. |
Brett Goff | Sycamore High School | IHSCDEA |
Brett Sutphin | Murphysboro High School | Physical Education, Health, and Driver Education Teachers of Illinois and the United States |
Brian Dahm | Hawthorn Aspen Elementary | Hawthorn Aspen Elementary PE Department |
Brian Fee | Maine South High School | |
Brian Kittinger | Downers Grove North High School | |
Brian Proudfoot | Thornton High School | |
Brian Quitno | Spring Creek Elementary | Spring Creek Elementary |
Brian Rupp | Lake Park High School District 108 | Teacher |
Bridget Haack | Concerned Citizen | Concerened Citizen |
Brieanne Tiemens | School | IHSCDEA |
Brigham Haase | herscher High School | student |
Brittany Kohnke | Lockport High School | None |
Bryan Brown | Jersey CUSD 100 | IHSCDEA |
Bryan Smith | Amos Alonzo Stagg High School | |
C Jason Hayes | Hinsdale Central High School | Hinsdale Central High School |
carl metzke | none | self |
Carla Griffin | IPSD 204 | |
Carolyn Nelson | District 86 | Hinsdale South |
Cassie Haase | Riverside Hospital | |
Chad Dahlman | School District U-46 | ETA |
Charles Bradley | Naperville Community Unit School District 203 | Teacher |
chris beal | lockport high school | self |
Chris Hills | Argo High School | |
Chris Morehead | Lake Forest High School | Lake Forest High School District 115 |
Chris wingate | Ipsd 204 | |
Christine Fee | Maine South High School | |
Christopher Lafferty | Controlle | Naperville District 203 |
Christopher Ranallo | Chris Ranallo | west Aurora School District #129 |
Christy Damon | IPSD | |
Cindy Thomas | District 230 | |
Clay Reagan | Oak Park and River Forest High School | |
Colleen McLean | DGN | |
Colton Leake | Physical Education Everywhere | Physical Education Everywhere |
Connie Siljendahl | West Aurora High School | teacher |
Cori Scott | O'Fallon Township High School | O'Fallon High School |
Cortney Denton | MVTHS | Cortney Denton |
Cory Dillard | Lockport High School | |
Courtney Bresnen | Concerned Teacher | |
Courtney Wallace | Hinsdale Central High School | |
Courtney White | Downers Grove North HS | Downers Grove North High School Physical Education Department |
Craig Tomczak | INDIAN PRAIRIE SCHOOL DISTRICT 204 | |
Cristina Krein | Downers Grove North | Teacher |
Cristina Krein | Downers Grove North | Teacher |
Crystal Lafferty | Naperville Central High School | Naperville District 203 |
Cyndee Kawalek | Maine South High School | |
Dale Ritzel | Southern Illinois University Carbondale | Safety Center |
Dan Woulfe | West Aurora High School | West Aurora High School |
daniel daly | hinsdale south high school | education |
Daniel J Green | Riverdahl Elementary school | |
Daniel Jones | Hinsdale Central High School | |
Daniel Kleinfeldt | IHSCDEA | IL |
dave gambetti | deer creek-mackinaw high school district 701 | |
Dave Isaacson | District 86 | Hinsdale south |
Dave Kroger | CUSD 200 | |
David Barney | Minooka Community High School | Ihscdea |
David Bierman | None | Self |
David Eaton | Wheaton North High School | |
David Gesiakowski | West Aurora High School | West Aurora High School |
David Macdonald | District 204 | Teachers |
Dean norman | Citizen | |
Denise Norman | Healthcare | Pta |
Dennis Lane | Self | None |
Derek Rubino | Chicago Public Schools | |
Don Lee | School | School |
Donald McKillip | Lockport Township High School | George Pohlman |
Donna Kroger | SD U-46 | U-46 |
Donna McGovern | BBCHS District 307 | |
Donna Proctor | West Aurora High School | Self |
Doug Brown | IHSCDEA | Illinois |
Dragan Teonic | None | Self |
Easton Haase | herscher High School | |
Ed Toledo | D219 | Teacher |
Edward Lynch | Hinsdale District 86 | |
EDWARD MCCRACKEN | Thornton High School | |
Elizabeth Duncan | Google | Elle Duncan |
Elizabeth Mahar | citizen | Illinois residents |
Eric Ramos | 35 | Adlai E Stevenson High School |
Erin Browski | Lake Park High School | |
Erin Doyle | CSD 99 | Downers Grove North PE teachers |
Fawn Woody | Hinsdale Central High School | Hinsdale Central High School |
Frank J Piekarz | Illinois voter | self |
Gary Tidwell | Danville District 118 | PE Teacher |
george pohlmann | Lockport Twp High School | Lockport |
George Sam | Plainfield field School District | Educator |
GREG BLAKEY | MT ZION SCHOOL DIST | |
Greg Langley | Harrisburg High School | Self |
Griffin R Gatenby | Naperville Dist 203 | |
Hillary Holden | IAHPERD | |
Humberto Gonzalez | Naperville North | Naperville North |
James Archambeau | IHSCDEA | IHSCDEA |
James Haack | Agency | concerned citizen |
James Nudera | IHSCDEA | Concerned Citizen |
james Short | IPSD 204 | |
Janelle Marconi | Hinsdale Central High School | |
Janice Coy | West Aurora School District 129 | health teacher |
Jared Shaner | Mt. Vernon Twp. High School | PE Teacher |
Jason Andrews | myself | myself |
Jason Frieri | LTHS | Self |
Jeff Henrikson | Lake Park High School | IAHPERD |
Jeff Walton | IHSCDEA Member | |
Jeffrey Miller | Concerned Citizen | Concerned Citizen |
Jenifer Roth | Oak Park and River Forest High School | IEA |
Jennifer Madden | Naperville Central High School | |
Jennifer Smith | Citzen | Citizen |
Jenny Mack | School District 86 | Physical Education Teachers |
Jesse Anaya | South Elgin High School | U-46 |
Jessica Carlson | none | self |
Jesus Gonzalez | District U-46 | District U-46 |
Jesus Gonzalez | District U-46 | District U-46 |
Jill Lipman | Adlai E Stevenson High School | Stevenson High Schoool |
Jill Mutzbauer | Riverton CUSD 14 | |
Jim Tsagalis | Maine East High School | Self |
Jim Boyter | IHSCDEA | Teacher |
Jim Harrier | Maine South High School | |
joanna fogerty | None | Self |
Joe Cabel | St Charles East High School | Students |
Joe Conway | IAFRD | Illinois |
Joe Kravitz | Lockport Township High School | Teachers |
Joe Lewandowski | Hoffman Estates HS | |
John Beerbower | Illinois Association for Health, Physical Education, Recreation and Dance | Concerned Citizen - Parent - teacher |
John Bottorff | Concerned Citizen | |
John Fiore | Naperville North High School | concerned citizens |
John Hambelton | Teacher | |
John Scherrman | Naperville Community Unit School District 203 | Madison Junior High School |
jon greger | IHSCDEA | |
Jordan Tokarz | School District 129 | |
Jorie Burtnette | Downers Grove North High School | |
Joseph Cunnane | Lockport Township High School | self |
Joseph Host | Minooka High School | IHSCDEA |
Josh Patrick | Williamsville Community Unit School District 15 | Teacher |
Josh Scaletta | self | |
Josh Zimmerman | Lockport Township High School | Myself and family |
Judith Vostal | Retired Teacher | Self |
Julie Camacaris | Aptakisic Junior HIgh School | |
Julie Foster | Willowbrook HS | |
julie schlueter | concerned citizen | |
Justin Cronin | IPSD 204 | |
Karol Hanusiak | Maine District 207 | |
Katelyn Kordecki | Downers Grove North HS | |
Kathleen Cordova | District 230 | |
Kathleen Fedderly | Naperville203 | Education |
Kathleen Twomey | Individual | Self |
Katie Forbes | Oswego East High School | |
Katie Kritek | New Trier High School | |
Kayla Wagner | Naperville SD 203 | Physical Education |
Kelly Cronin | Plainfield School District | |
Kelly Henrikson | NA | NA PE |
Kelly Watson | Hinsdale Central High School | |
Kendra Jelcic | District 230 | District 230 |
Kevin Burke | West Aurora SD129 | West Aurora High School Physical Education |
Kevin Chaffee | IPSD 204 | WVHS |
Kevin M Formanski | Wheaton North High School | |
Kevin R Ongtengco | West Aurora High School | West Aurora High School |
Kevin Sutton | Concerned Citizen | |
Kirk Disrude | Maine East High School | Education |
Kristen Anderson | NCUSD 203 | |
Kristi Mueller | Concerned Citizen | |
Kristy Harrier | St. Charles North High School | St Charles North High School |
Kristyn Crawford | Driver Ed PE teacher | |
Kyle Mitchell | NCUSD 203 | PE Teacher |
Laura Markus | Maine Township South HS | |
Laura Nussle | Oswego East High School | |
Laura Wagley | West Aurora High School | West Aurora High School |
Lauren DeAngelis | York Community High School | Elmhurst 205 |
Lauren Evoy | Argo Community High School | |
Lauren Hoel | Community School Dist. 99 | Educator |
Len Serwat | Hinsdale Central High School | |
Leslie Miller | Downers Grove North High School | |
Lisa Schmalz | Wheaton North High School | |
Luke Henrikson | NA | Concerned Citizen |
lynn a hatzikostantis | hinsdale central high school | Hinsdale Township District 86 |
Margaret Corcoran | U-46 | Citizen |
Mark Bibel | York HS | |
Mark Haase | Kankakee District 111 | |
Mark Proctor | Self | Self |
marlon brooks | glenbard north high school | |
Mary C Smith | Concerned citizen | |
Mary Juvingo | U-46 | Self |
Mary Kate Beyer | Pekin Community High School | Pekin Community High School |
MaryBeth Pettenuzzo | St James School | |
matt cameron | Hawthorn 73 | |
Matt Hampleman | Individual | Myself |
Matt Janosek | IAHPERD | Physical Education Teacher |
Matt Ramos | Homewood Flossmoor High School | |
Matthew Bartley | Lockport High School Dist. 205 | |
Matthew Blondell | Naperville CUSD 203 | |
Matthew Harding | Minooka High School | |
Maureen Moeller | Maine West High School | Physical Education Teacher |
Megan Sischo | None | Self |
Meghan Hill | West Aurora High School | West Aurora High School |
Melissa Bushhouse | none | self |
Melissa Mason | District 230 | |
Melody Watson | Retired educator | Parent |
Michael Brockhouse | Metamora Twp. High School | Metamora Twp. High School |
Michael Cluver | IHSCDEA member | |
Michael Ellis | ETHS | |
Michael R Godlewski | Maine West High School | Maine West High School |
Michelle Augustyniak | Physical Education Division Chair | |
Mike Cook | Neuqua Valley High School | |
Mike Stine | District 203 | |
Mike Williams | Parents | Parents |
Nancy McGuire | concerned citizen | self |
Nate Spriggs | MInooka High School | |
Nathan Terry | Taxpayer | Taxpayer |
Neal Grimes | Kankakee School District | |
Neil Duncan | Naperville Community School District 203 | Naperville Community School District 203 |
Nicholas Gebhart | Hinsdale Central High school | |
Nicholas Lundin | Minooka Community High School | IHSCDEA |
Nicole Maciorowski | School District U-46 | u-46 |
Pat Richards | Hinsdale Township High School | Hinsdale Township High School District 86 |
Patrick Daly | Downers Grove Schools | Citizen |
Patrick Fleming | csd99 | |
Patrick Molinari | District 308 | |
Paul Chladny | Williamsville High School | |
Paul Craig | Concerned Citizen | |
Paul Pennington | Elgin High School | U-46 |
Paul Slavich | Thornwood High school | high school district 205 |
Paul Wrenn | CPS | |
Paula Crawford | Homewood-Flossmoor High School | |
Quinn McClure | Mt. Vernon Township High School | Quinn McClure |
Ralph L Duke | Lake Park High School District 108 | |
Ralph L Duke | Lake Park High School District 108 | |
Ray Kasak | None | Self |
Rebecca Hambelton | Illinois Department of Public Health | |
Rebecca Sue Johnsobn | Kennedy middle school | |
Reed Vostal | WAHSDE | WAHSDE |
Richelle Choate | MVTHS | |
Rob Torchla | Minooka Community High School | IHSCDEA |
Robert Vostal | Retired Teacher | Robert Vostal |
Robert Woolwine | IPSD 204 | |
Rory OConnell | Lockport Township High School | |
Ruth Vostal | St. Charles School District 303 | St. Charles North High School |
Ryan Wilkens | Glenbard North H.S. | |
SAHIRA PEREZ | THORNTON TOWNSHIP DISTRICT 205 | THORNTON TOWNSHIP DISTRICT 205 |
Sam Knaack | Auburn HS | PE |
Samantha Slutzky | Self | |
Sandra Helmkamp | Zion-Benton Township High School | |
Sarah Peterson | Naperville Unit District 203 | |
Scott Park | Lords Park Elementary School | Myself |
Sean Kasak | Hinsdale Township High School | Hinsdale Township High School District 86 |
Shannon Pennington | none | self |
Shari Hayes | St. Charles North | Self |
Shawn Babcock | Rockford Public Schools | RPS 205 |
Shawn Killeen | T. F. South High School | Local Union 683 |
Sherry Goff | Sycamore High School | none |
Sherry Linsner | District 99 High School | |
Shona Moeller | Vernon Hills High School | District 128 |
Stacy Sparlin | Illinois Association for Health, Physical Education, Recreation & Dance | Teacher |
Steve R Scott | IHSCDEA | IHSCDEA |
Steve R Scott | IHSCDEA | Public School Driver Education Teachers in Illinois |
Steve Smerz | St. Charles East High School | |
Steven Gangler | Rockford Public School District 205 | Education |
Sue Garcia | West Aurora High School | Education |
susan onken | lane tech college prep | |
Tara McCasland | Herscher School District | |
Ted Glazier | Downers Grove North H.S. | educator & citizen |
Terri Wilson | DGN | |
Thaddeus Gatton | Oak Forest HS | |
Thane Halstead | West Aurora High School | |
Theresa Bonifazi | Maine South High School | |
Thomas Razo | Lockport Township High School | George Pohlman |
TIMOTHY LAFFERTY | Illini West High School | Myself |
TJ Zambrovitz | RPS 205 | |
Todd Cassens | Downers Grove North High School | Teacher, Parent, Concerned Citizen |
Todd Elkei | Lockport Township HS | Concerned Citizen |
Todd M Gregory | Lake Zurich High School | |
Tom Scott | Clinton High School | |
Tom Syska | District 230 | District 230 |
Tony Garcia | Self | Education |
Tonya Baucom | Community School District 99 | Teacher, Parent, Concerned Citizen |
Tracey Jakaitis | School District U-46 | Education |
Trevor Bushhouse | None | Self |
Tricia Sabatino | Hinsdale Central | Physical Education |
Troy Michalek | taxpayer | taxpayer |
Tyler Fagan | Rockford Public Schools | Rockford Public Schools |
Vincent Dinella | Mason Elementary | |
Vincent Dinella | Mason Elementary | |
Vincent Garramone | CSD99 SOUTH | |
William Bozue | Lemont High School | Lemont Teachers |
William Lawrence | Private Citizen | |
Hearing Date and Time: Elem Sec Ed School Curricu Policies (H) 3/18/2015 8:00 AM |
Al Lagger | Waubonsie Valley High School | P.E. Teachers |
Alan Housner | Hinsdale central high school | |
Alicia Knoll | District u-46 Elgin High School | PE Teacher |
Allison Holysz | Buffalo Grove High School | Teacher |
Amanda DelGiudice | Hinsdale Central High School | Hinsdale Central - District 86 |
Amanda DelGiudice | Hinsdale Central High School | Hinsdale Central - District 86 |
Amanda Viece | D127 | D127 |
Amy Gonzales | ETHS | Physical Educators |
Andrew Burton | On behalf of myself | Self |
Andrew LeGoff | None | Self |
Andrew LeGoff | None | Self |
Andrew Montgomery | U 46 school district | Teachers |
angelo delgiudice | abc. | |
Angelo DelGiudice | District 117 | myself |
B Vainowski | citizen | |
Bill Casey | Illinois Association for Health, Physical Education, Recreation and Dance | PE Teacher |
Bobette Byrne | NA | NA |
Brad Walsh | Tinley Park PE, health, and Driver Education teacher, member of IHSCDEA | Tinley Park HS |
Brian Rupp | Lake Park High School | PE Teacher |
Bridget Haack | Concerned Citizen | Concerened Citizen |
carl metzke | none | self |
carl metzke | none | self |
Carla Griffin | IPSD 204 | |
Carolyn Gaffke | Grayslake High School District 127 | District High School 127 |
Chad Harris | ETHS | Concerned Citizen and Parent |
Charles Bradley | Naperville Community Unit School District 203 | Myself |
Christopher Ranallo | Chris Ranallo | Chris Ranallo |
Cortney Lamb | West Aurora High School | West Aurora High School |
Courtney Nowaczyk | IPSD 204 | |
Courtney Wallace | Hinsdale Central High School | |
Courtney White | Downers Grove North HS | Downers Grove North High School Physical Education Department |
Courtney White | Downers Grove North HS | Downers Grove North High School Physical Education Department |
Craig Tomczak | METEA VALLEY HS--IPSD 204 | |
Craig Wartinbee | SD u-46 | Adpated PE |
Cristina Krein | Downers Grove North | Teacher |
Cynthia Riseman | Illinois Federation of Teachers | Illinois Federation of Teachers |
Dale Schabert | School district u-46 | u-46 |
Dale Schabert | School district u-46 | u-46 |
Dan Woulfe | West Aurora High School | West Aurora High School |
daniel daly | hinsdale south high school | education |
Daniel johnson | citizen | self |
Daniel Jones | Hinsdale Central High School | |
Daniel Kleinfeldt | IHSCDEA | IL |
Darlene Villalobos | IPSD | public education |
Darlene Villalobos | IPSD 204 | Public Education |
Dave Mello | Bartlett High School | Teacher Coach |
David Bierman | None | Self |
David Gesiakowski | West Aurora High School | West Aurora High School |
David Macdonald | District 204 | |
Debbie Allbee | West Aurora | Students and Teachers |
Dianne Magiera | Evanston Township H.S. | |
Donna Kroger | SD U-46 | U-46 |
Donna Kroger | SD U-46 | U-46 |
Donna Proctor | West Aurora High School | Self |
Dru Hay | District 127 | Life Fitness Department |
Dustin Covarrubias | School district u46 | Eta |
Dylan Lau | Illinois Association For Health, Physical Education, Recreation and Dance | |
Edward Lynch | Hinsdale District 86 | |
Elizabeth Duncan | Google | Elle Duncan |
Elizabeth Haefele | Pure Vibe Dance Center | |
Eric Ilich | Bartlett High School | U-46 Bartlett High School |
Eric Ilich | Bartlett High School | U-46 Bartlett High School |
Erin Browski | Lake Park High School | |
Erin ODonnell | District 214 | |
Gail johnson | ETA | Teacher union |
Gail johnson | ETA | Teacher union |
Georgia Salerno | District 204 | |
James Haack | Agency | concerned citizen |
James Moscato | None | Concerned Citizen |
Jamie Kapsimalis | Illinois Association for Health, Physical Education, Recreation and Dance | PE Teacher |
Janelle Marconi | Hinsdale Central High School | |
Janice Coy | West Aurora School District 129 | health teacher |
Jeffrey Miller | Concerned Citizen | Concerned Citizen |
Jeffrey Miller | Concerned Citizen | Concerned Citizen |
Jeffrey Szukala | Streamwood High School | |
Jennifer Foss | Evanston Twp High School | Evanston Twp High School |
Jennifer Foss | Evanston Twp High School | Evanston Twp High School |
Jennifer Simak | Bremen Community High School Dist. 228 | |
Jennifer Smith | Citzen | Citzen |
Jesse Anaya | U-46 | U-46 |
Jesse Anaya | U-46 | U-46 South Elgin High School |
Jesse Wolter | Grayslake Community District 127 | Grayslake North High School |
Jessica Carlson | none | self |
joanna fogerty | None | Self |
John Garceau | None | |
John Glorioso | Bartlett High School | Concerned citizen and educator |
John Glorioso | Bartlett High School | Concerned citizen and educator |
John Moscato | none | Concerned Citizen |
Jonathan Sawyer | Self | Self |
Judith Vostal | Retired Teacher | Retired Teachers |
Judy Tiggelaar | IAHPERD | IAHPERD |
Julianna Nania | Teacher | Teacher |
Justin Cronin | IPSD 204 | |
Kathleen Twomey | Individual | Self |
Katie Peterson | IPSD 204 PE Teacher | Educator |
Katie Peterson | IPSD 204 PE Teacher | Educator |
Katie Sauber | St. Charles North High School | St. Charles North High School |
Kelly Cronin | Plainfield 202 | |
Kelly Cronin | Plainfield School District | Plainfield School District |
Kelly Henrikson | NA | Agency |
Kevin Burke | West Aurora SD129 | West Aurora High School Physical Education |
Kevin Kwon | Illinois Association for Health, Physical Education, Recreation & Dance | |
Kiley Ross | Larkin High School | U-46 |
Kristi Wise | Citizen | |
Kristy Harrier | St. Charles North High School | St Charles North High School |
Kristy Harrier | St. Charles North High School | St Charles North High School |
Laura A Wagley | West Aurora High School | West Aurora High School |
Laura Haule | None | |
Lauren Rucks | Richmond-Burton High School | IAHPERD |
Len Serwat | Hinsdale Central High School | |
Loretta Linnert | School District U-46 | self |
Margaret Corcoran | none | self |
Marianne Moscato | Downers Grove North | concerned citizen |
Mariano Klaric | none | Self |
Mark Orszula | PE Teacher | Chicago |
Mark Peysakhovich | American Heart Association and American Stroke Association | American Heart Association and American Stroke Association |
Mary Juvingo | U-46 | Self |
Mary Odonnell | District 211 | |
Matt Fehrmann | Metea Valley High School | Metea Valley Physical Education |
Matt Polovin | Streamwood High School | |
Matthew Blue | IPSD 204 | Teacher |
Meghan Hill | West Aurora High school | West Aurora HIgh School |
Melisa Macdonald | Tax Payer | |
Michael Cluver | District 203 | |
Michael Ellis | ETHS District 202 | Public Education |
Michael Naughton | Buffalo Grove High School | |
Michelle Augustyniak | Physical Education Division Chair | |
michelle carrison | District 214 | |
Michelle Wood | NA | NA |
Nathan Terry | Taxpayer | Taxpayer |
Neil Duncan | Google | Naperville Central High School District 203 |
Nicholas Gebhart | Hinsdale Central High school | |
Nicole Volkman | --School District U-46 | |
Pat Richards | Hinsdale Township High School | Hinsdale Township High School District 86 |
Patrick Daly | Downers Grove Schools | Citizen |
Paul Dahlquist | U-46 | U-46 |
Paul Pennington | Elgin High School | Administrator |
Paul Raspolich | Plainfield School District 202 | District 202 |
Ray Kasak | None | Self |
Reed Vostal | WAHS Driver Ed | WAHSDE |
Robert Rooney | D303 | unknown |
Robert Vostal | Retired Teacher | Robert Vostal |
robert wise | School District u-46 | |
Ruth Vostal | St. Charles School District 303 | Ruth Vostal |
Sara Nagy | West Aurora School District 129 | |
Scott Park | Lords Park Elementary School | Myself |
Scott Zalke | U-46 | |
Sean Denney | Illinois Education Association | Illinois Education Association |
Sean Kasak | Hinsdale Township High School | Hinsdale Township High School District 86 |
Shari Hayes | St. Charles North | Self |
Shelley Picha | ACHS | |
Shelley Picha | ACHS | IAHPERD |
Stephanie Hutchinson | Illinois Association for Health, Physical Education, Recreation and Dance | PE Teacher, Concerned Citizen |
Stephanie Katzenberger | U-46 | self |
Stephen Wood | Grayslake D127 | Teacher |
Steven Webster | IHSCDEA | Community High School District 218 |
Sue Garcia | West Aurora High School | Education |
Tamara Ribbens | School Dist. 117 | Teacher |
Tammy Wynard | North Central College | North Central College |
Thomas Kraus | West Aurora School District 129 | |
Tom Sullivan | Buffalo Grove High School | |
Tony Garcia | Self | Self |
Tracey Jakaitis | School District U-46 | Education |
Tracy Jo Fink | Lake Park High School | Lake Park High School |
Tricia Sabatino | Hinsdale Central | Physical Education |
Weert Goldenstein | School District U-46 | Elgin |